חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת כלל ביטוח ופיננסים בע"מ

חברה באגוד חברות הביטוח ובהתאחדות חברות לביטוח חיים

 

כלל ביטוח ופיננסים

בית כלל ביטוח, ראול ולנברג 36 תל אביב 6136902 טל: 6387777- 03, פקס: 6387676- 03

מוקד שירות לקוחות: 5454* מכל טלפון או 9420440- 03 אתר אינטרנט: www.clalbit.co.il 

כלל ביטוח ופיננסים
הקבוצה מחזיקה בסוכנויות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וחברות למתן אשראי. החברה מעסיקה כ- 4,600 עובדים ופועלת ביחד עם כ- 2,000 סוכני ביטוח. כל אלה מציבים אותה כאחת מקבוצות הביטוח והחיסכון ארוך הטווח מהמובילות בישראל.

 

חיסכון ארוך טווח
כלל ביטוח ופיננסים מספקת פתרונות מקיפים בתחום החיסכון ארוך הטווח הכוללים: ביטוחי חיים, פנסיה, גמל, קופת גמל להשקעה וחיסכון פיננסי, ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל מגזרי המשק.
קבוצת כלל ביטוח ופיננסים מחזיקה בנתח שוק, על בסיס נכסים, של כ- 14% משוק החיסכון ארוך הטווח בארץ, כהגדרתו, על ידי המפקח על הביטוח. קרנות הפנסיה החדשות של הקבוצה מנהלות נכסים בהיקף כולל של כ- 56 מיליארד ₪ עבור כ- 600,000 עמיתים וקופות הגמל מנהלות כ- 33 מיליארד ₪ (נכון לסוף דצמבר 2018).
במסגרת פעילות ביטוח החיים (פוליסות משתתפות ברווחים), מחזיקה הקבוצה בנתח שוק של כ- 20% במונחי נכסים, עם היקף פרמיה שנתית כוללת של כ- 5 מיליארד ₪ (בשנת 2018). כלל ביטוח ופיננסים מנהלת את כספי עמיתיה במלוא האחריות והם נהנים מתשואות מהגבוהות בשוק בישראל, כמו גם מביטחון מלא כי כספם מנוהל על ידי גוף גדול, מקצועי ומוביל בתחומו.

 

ביטוח כללי
כלל ביטוח ופיננסים מהווה את אחת מהחברות המובילות בתחום הביטוח הכללי בישראל עם היקף פרמיה שנתית של כ- 2.3 מיליארד ₪ (בשנת 2018). החברה מציעה קשת רחבה של תכניות ביטוח לפרט ולעסקים בתחום הרכב, הדירה, הרכוש ועוד, זאת במקצועיות ובמומחיות רבה, תוך הבנת הצרכים הייחודיים של מגוון לקוחותיה.

 

ביטוח בריאות
החטיבה מנהלת פרמיות שנתיות המסתכמות בכ- 2.1 מיליארד ₪ (בשנת 2018) ומציעה ללקוחותיה ביטוחי בריאות פרטיים מגוונים - ביטוחים סיעודיים, ביטוחי נסיעות לחו"ל ועוד. סל ביטוחי הבריאות הפרטיים אותם מציעה החברה, מאפשרים למבוטחיה לבחור את הכיסוי הנכון, העונה על צרכיהם, תוך תמחור נכון וליווי מקצועי, והבנת המגמות והשינויים בענף ובהתאמה אליהם.


השקעות
כ.נ.ף, כלל ניהול פיננסים, הנה חברת בת בבעלות מלאה של כלל ביטוח ופיננסים, הנמנית עם צמרת החברות הפיננסיות הגדולות והאיתנות במשק הישראלי ומהווה משקיע מוסדי חוץ-בנקאי מהגדולים בישראל. כ.נ.ף כזרוע ההשקעות של הקבוצה, מנהלת נכסים בהיקף של כ 197- מיליארד ₪ (נכון לסוף דצמבר 2018) הכוללים את כספי העמיתים של קרנות הפנסיה, קופות הגמל, ביטוחי המנהלים וכן את ההון העצמי ועתודות הביטוח של קבוצת כלל.

 

שירות וחדשנות
כלל ביטוח ופיננסים מקדישה מאמצים רבים לשיפור השירות לסוכניה ולקוחותיה ומובילה מהפכת שירות המבוססת על כלים דיגיטליים חדשניים ומתקדמים, המאפשרים לקבל שירות ולנהל את הביטוח והחיסכון מכל מקום ובכל זמן. בנוסף, המשיכה החברה גם השנה בהשקות של מוצרים ושירותים פורצי דרך בענף, העונים על מגוון צרכי לקוחותיה.

 

פניה לממונה על פניות הציבור – קבוצת כלל
בדואר:
מר גיל בן קימון, עו"ד
הממונה על פניות הציבור
"קבוצת כלל"
ת.ד. 37070
תל אביב 6136902

 

בטלפון: 077-6387767
בפקס: 077-6383495
באמצעות המייל: Pniothatz@clal-ins.co.il

 

חיים סאמט – יו"ר
יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים 
  

 

עבור לתוכן העמוד