חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביטוח ישיר חברה לביטוח בע"מ

חברה בהתאחדות חברות לביטוח חיים


 

ביטוח ישיר חברה לביטוח בע"מ
איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ הינה חברת הביטוח הישירה הראשונה בישראל והמובילה בתחומה כיום כשהיא מפעילה את המותגים ביטוח ישיר, 9.000.000, Life-Direct (בשיתוף עם סופר-פארם) ו-ynet ביטוח (בשיתוף עם ynet). החברה ידועה במחויבות התמידית שלה כלפי לקוחותיה וחזונה הינו להיות חברת הביטוח המובילה בתחום הפרט והמשפחה בישראל.


כחלק מהתפיסה האסטרטגית איי.די.איי חברה לביטוח מקיימת קשר ישיר עם לקוחותיה ללא תיווך של סוכני ביטוח כשהיא עושה שימוש במגוון ערוצים וכלים דיגיטליים על מנת להעניק שירות מקצועי ויעיל ומחירים אטרקטיביים. התוצאות מדברות בעד עצמן: ביטוח ישיר דורגה במקום הראשון מבין כלל חברות הביטוח במרבית הענפים במסגרת מדד איכות השירות לשנת 2018 שפרסמה רשות שוק ההון ביטוח וחסכון בכל הקשור לטיפול בפניות לקוחות ותשלום תביעות ללקוחות.

 

תחומי פעילות

איי.די.איי חברה לביטוח הוקמה בנובמבר 1994 כחברת הביטוח הישירה הראשונה בישראל ויצרה מהפכה של ממש בענף הביטוח. בעשרים וחמש השנים האחרונות כבשה החברה נתח משמעותי משוק ביטוחי הרכב במגזר הפרטי בישראל ואף הובילה מהלך של ירידה במחירים לצד עלייה באיכות השירות בשוק כולו.

 

החברה מציעה ללקוחותיה מגוון ביטוחים:
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח אופנוע
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
ביטוח עסק
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח אחריות מקצועית
פוליסות חיסכון

 
בעלי מניות עיקריים ובעלי שליטה

עיקר מניותיה של ביטוח ישיר מוחזקות על ידי הציבור והיתרה ע"י ישיר איי.די.איי. אחזקות בע"מ ובעלי עניין נוספים (לפרטים נוספים ניתן להתעדכן באתר המאיה של הבורסה לניירות ערך).
 
הנהלת החברה
משה (מוקי) שנידמן - יו"ר 
יעקב (קובי) הבר - מנכ"ל
 
הממונה על פניות הציבור
מר ערן פרץ
טלפון: 03-5653620
פקס: 03-5627257
כתובת: אפעל 35 קריית אריה פתח תקווה 4951132
כתובת מייל: pniot@yashir.co.il
שעות פעילות: ימים א'-ה' 08:30-16:30

 

 

לאתר החברה: http://www.555.co.il

 

עבור לתוכן העמוד